top of page

Aktīvā atpūta

Sporta un aktīvās atpūtas cienītāji novērtēs plašās iespējas nodoties dažādām aktivitātēm. Pārbaudīt savu drosmi un veiklību gaisa takās un piepūšamajā pilsētā uz ūdens. Baudīt izbraucienus ar velosipēdu. Spēlēt pludmales volejbolu vai tenisu. Trīsdesmit hektāru plašajā zālājā izvēlēties vietu, kur izcīnīt uzvaras badmintonā vai bumbu spēlēs. Kopā ar bērniem lidināt pūķus uz vecā lidostas palīgskrejceļa. Netraucēti gulšņāt šūpuļtīklos vai nodoties citām aizraujošām nodarbēm dabā!

Aktīvā atpūta
Virvju trase An

ESENA GAISA TAKAS

Esena gaisa takas pārbaudīs Tavu drosmi! 

Šķēršļu trasi kokos varēsi iesākt ar vieglāko – mazo apli, kurā ir 16 atrakcijas ar noslēdzošu 40 metru garu nobraucienu.

Šajā maršrutā savus spēkus varēs pārbaudīt arī paši mazākie apmeklētāji, pat 3 līdz 5 gadus veci drosminieki  savu vecāku pavadījumā.

Krietni sarežģītāks būs lielais aplis ar 11 atrakcijām. Tā noslēgumā izbaudīsi 170 un 80 metru garus nobraucienus!

Vai Tev ir pa spēkam pārvarēt visus šķēršļus? Noturēties virvju pakāpienos, rāpties pāri alpīnistu sienai, šķērsot virvju tiltiņus?

Darba laiks:

*Gaisa takas strādā tikai uz rezervācijām! Lai pieteiktu rezervāciju zvanīt uz:

+371 27 146 413

Auguma ierobežojumi

Mazais aplis –  no 135cm

Lielais aplis – no 150cm

Ja augums ir mazāks par 135cm, tad Mazajā trasē var doties kopā ar pieaugušu personu.

  • Facebook - Black Circle

PIEPŪŠAMĀ ŠĶĒRŠĻU PILSĒTA UZ ŪDENS

Jau atklājām jauno un citur pasaulē jau tik populāro atrakciju – piepūšamo pilsētu uz ūdens!

Pārvietošanās pa pilsētas „ielām” prasīs no Tevis veiklību, un  Tu ļoti ātri sapratīsi, ka peldošā šķēršļa nepārvarēšana  beidzas ar patīkami jautru iegāšanos ūdenī!

Ūdenspilsēta pieejama bērniem no 6 gadu vecuma. Bērni vecumā no 6 līdz 11 gadu vecumam Ūdenspilsētas pakalpojumu drīkst izmantot tikai vecāku vai aizbildņa pavadībā.

Jaunieši no 12 līdz 18 gadu vecumam Ūdens parka pakalpojumus drīkst izmantot tikai ar vecāku rakstisku atļauj/ apliecinājumu.

 Pirms došanās uz Ūdens parku ikviens apmeklētājs tiks aicināts parakstīt ūdens parka lietošanas noteikumus/apliecinājumu. Noteikumus varat apskatīt šeit.

Mēs Tevi nodrošināsim ar drošības vestēm un hidrotērpiem, bet Tev būs jāapņemas ievērot atrakcijas lietošanas noteikumus.

*Ūdens atrakcija strādā tikai ieprieķš rezervējot. Lai pieteiktu rezervāciju zvanīt uz 371 26544803

Darba laiks:

darba dienās 14:00 - 19:00

Brīvdienās 12:00 - 19.00

Pilsēta uz ūdens

PLUDMALES ZONA

Esam padomājuši gan par aktīviem sportotājiem, gan par saules un labas kompānijas baudītājiem!

Mūsu nelielo ezeriņu kaskādes zonā Jūs varēsiet sauļoties un spēlēt badmintonu vai dažādas bumbu spēles, vai varbūt vienkārši vērot draugu veiklās un arī smieklu pilnās izdarības piepūšamajā pilsētā uz ūdens.


Šogad ir izveidots pludmales smilšu laukums saules tveršanai, kur sezonas laikā darbosies arī ātro uzkodu un atspirdzinošo dzērienu zona.

Pludmales zona.JPG
Pludmales zona

ZAURIŅŠ

Piepūšama atrakcija mazākajiem Esena dārzu apmeklētājiem - seno dzīvnieku pilsētiņa Zauriņš!

Atrakciju var apmeklēt no 3gadu vecuma, vecāku uzraudzībā!

Copy of 1d7a4a83-322f-4bd9-b7e8-2d3cbafc04f5.JPG
Zauriņš

VELOKARTI

Brauciens ar velokartu ir ērts un patīkams pārvietošanās veids bērniem, lai iepazītu Esena dārzus no cita skatupunkta.

Šī aktivitāte kļūs īpaši aizraujoša, ja draugu kompānijā sarīkosiet sacensības!

Velokarti.jpg
Velokarti

ĶIPARU TAKA

Esena dārzu jaunākie apmeklētāji būs gaidīti viesi jautrajā Ķiparu takā, kuru veido trosēs iekārti tiltiņi, neliela kāpšanas siena, nobrauciens pa trosi un citi elementi, lai mazie atpūtnieki priecīgi un aktīvi pavadītu laiku svaigā gaisā.

2019.gada sezonā blakus Ķiparu takai būs pieejamas šūpoles, kā arī tik ļoti populārā lēkāšana uz batuta ar gumijās iekārtu sēdekli.

Ķiparu taka
Āra spēles

ĀRA SPĒLES

Pieaugot atkarībai no elektroniskām ierīcēm, kā pretmets popularitāti strauji gūst spēles brīvā dabā, kuras patīk ne tikai bērniem un jauniešiem, bet arī pieaugušajiem!

Blakus “čilošanas terasei” piedāvāsim:​

  • dārza kroketu

  • shuffleboard

  • kubb game

  • cornhole

  • giant jenga

  • spinladder

  • ring toss

  • giant dice

…un citas spēles!

Bērni būs sajūsmā par piepūšamo atrakciju „Pils” un jautri pavadīs laiku, spēlējot bumbu spēles, badmintonu, frisbiju, tvisteri, lidinot pūķus, piedaloties stafetēs, spēlējot scrabble, uno uno, kāršu spēles un daudzas citas aizraujošas spēles!

Seko jaunumiem šeit un arī mūsu Facebook lapā! Tev būs iespēja kļūt par vienu no pirmajiem, kas izmēģinās šīs pasaulē populārās āra spēles!

  • Facebook - Black Circle
bottom of page