top of page

ATPŪTAS VIETAS – Parka Dārzi

Privātai atpūtai parka dārzu teritorijā izveidotas dažādas zonas, kuras no pārējās teritorijas ir norobežotas. Tajās atrodams viss nepieciešamais īpašas vides sajūtas radīšanai.

 Te varat ļauties vienas dienas atpūtai vai arī baudīt savu, privātu dabas telpu visa gada garumā.


Piedāvājam vairāku veidu atpūtas zonas, kur katrs pēc savām vēlmēm var organizēt privātas ballītes un korporatīvus pasākumus, audzēt dārzeņus un ziedus visas sezonas garumā vai vienkārši pavadīt laiku pie dabas.

FAZENDA

Fazenda ir eleganta lapene, kur patiesi varēsi uzburt kādu skaistu pasākumu. Tā atrodas ar dzīvžogu norobežotā teritorijā, un ir iekārtota ar dārza mēbelēm un dekoriem. 

 


 

DSC04587.jpg
Fazenda
Glempinga telts vieta

GLEMPINGA TELTS VIETA

Ja vēlaties īpaši palutināt savus viesus, tad vasaras aizraujošāko pasākumu organizējiet glempinga telts vietā! Te papildus burvīgam dārza namiņam nomas cenā ietilpst arī dārza un telts mēbeles. 

DSC05356.jpg
Zvana telts vieta

ZVANA TELTS VIETA

Norobežota teritorija ar zvanveida telti būs brīnišķīga vieta, kur svinēt privātus svētkus, kā piemēram dzimšanas dienas, vai vecmeitu ballītes.

 Piedāvājumā ietilpst nokomplektēta grila vieta, dārza un telts mēbeles un dekori.

DSC04942.jpg
Piknika vietas

PIKNIKA VIETA

Izbaudiet nesteidzīgu atpūtu dabā, sarīkojot pikniku ģimenes un draugu lokā. Varat neraizēties par nojumi, grilu, dārza mēbelēm, malku un atkritumu tvertni – tas viss ietilpst piknika vietas nomā. 

DSC04977.jpg
Mazdārziņa vieta

MAZDĀRZIŅA VIETA

Visklusākajā Esena dārzu nostūrī esam iekārtojuši norobežotas teritorijas mazdārziņu cienītājiem. Šīs zonas jūs varat iznomāt uz visu kalendāro gadu!

Šeit tu varēsi atpūsities pie dabas savā dārzā ar vai bez mājiņas. Varēsi arī audzēt puķes, dārzeņus un jebko citu ja vien vēlēsies.

DSC05030.jpg

MUIŽAS TERASE

Ielūkojieties mūsu  plašajā, daļēji segtajā Muižas terasē! Caurspīdīgās stikla bīdāmās
durvis ļauj sajust senās Esena muižas dižkoku klātbūtni. No šejienes paveras elpu aizraujošs
skats uz dīķiem un visu parka teritoriju.

Aicinām Esena Dārzu Muižas terasē svinēt skaistas kāzas, dzimšanas dienas, izlaidumus un rīkot neaizmirstamus publiskus un arī
korporatīvus pasākumus! 

DSC05213.jpg
Muižas terase
bottom of page