top of page

ATPŪTAS VIETAS – Parka Dārzi

Privātai atpūtai parka dārzu teritorijā izveidotas dažāda plašuma zonas, kuras no pārējās teritorijas norobežotas ar pītu klūgu vai krūmu žogu. Tajās atrodams viss nepieciešamais īpašas vides sajūtas radīšanai.

Te ir nojume, piknika vieta, zālājs, labierīcības, personīgo mantu novietne un pat dārzeņu audzēšanas dobes. Te varat ļauties vienas dienas atpūtai vai arī baudīt savu, privātu dabas telpu visas vasaras sezonas garumā.


Piedāvājam vairāku veidu atpūtas zonas, kur katrs pēc savām vēlmēm var organizēt privātas ballītes un korporatīvus pasākumus, audzēt dārzeņus un ziedus visas sezonas garumā vai vienkārši pavadīt dažas stundas dabā.

FAZENDA

Fazenda ir skaista, ērta lapene, kas atrodas ar augstu dzīvžogu pilnībā norobežotā ~300m2 teritorijā. Zem jumta telpas platība ir 16m2, uz krēsliem, soliem un pufiem var sasēsties vismaz 10 personas. Papildus ārā uz terases ir vēl zemie koka galdiņi , lielais piknika galds, kā arī krēsli un soli. Komplektā nāk mangalis un malka. Pēc nepieciešamības piedāvājam iespēju īrēt papildus nojumes un citu inventāru.
 

IMG_4966.jpg
Fazenda
Glempinga telts vieta

GLEMPINGA TELTS VIETA

Ja vēlaties īpaši palutināt savus viesus, tad vasaras aizraujošāko pasākumu organizējiet glempinga telts vietā! Te papildus burvīgam dārza namiņam nomas cenā ietilpst arī dārza un telts mēbeles. Pēc nepieciešamības piedāvājam iespēju īrēt arī citus piederumus.

1.JPG
Zvana telts vieta

ZVANA TELTS VIETA

Daļēji norobežota, līdz 600 m² liela platība ar zvanveida telti būs brīnišķīga vieta, kur svinēt svētkus – privātas ballītes vai nelielus korporatīvos saietus. Piedāvājumā ietilpst nokomplektēta grila vieta, dārza un telts mēbeles, atkritumu tvertne, tualete, ūdens tvertne laistīšanai. Papildus iespējams iznomāt arī citus piederumus.

1.JPG
Piknika vietas

PIKNIKA VIETA

Izbaudiet nesteidzīgu atpūtu dabā, sarīkojot pikniku ģimenes un draugu lokā. Varat neraizēties par grilu, dārza mēbelēm, malku un atkritumu tvertni – tas viss ietilpst piknika vietas nomā. Papildu komfortam varam piedāvāt arī nelielu nojumi un citus piederumus.

1.JPG
Mazdārziņa vieta

MAZDĀRZIŅA VIETA

Visklusākajā Esena dārzu nostūrī esam uzsākuši iekārtot ar pītu klūgu vai ar krūmu žogiem norobežotas zonas mazdārziņu cienītājiem. Šīs zonas jūs varat iznomāt uz visu dārzeņu audzēšanas sezonu.

Cena būs atkarīga no Jūsu izvēlētās zemes platības un arī no Jums vajadzīgā iekārtojuma “komplekta” (telts vai namiņa veida, instrumentu novietnes, siltumnīcas, utt.). Smagāku vai Jums netīkamu darbu veikšanu par atsevišķu samaksu varēsiet uzticēt mūsu ieteiktiem palīgiem.

Mēs piedāvāsim parakstīt nomas līgumu, kurā cita starpā būs noteikti iekšējās kārtības noteikumi. Tie dos Jums iespēju pie mums justies droši un mierīgi.

Mazdārziņu nomnieka ģimenes locekļiem tiks piešķirta bezmaksas ieeja Esena dārzu teritorijā un ievērojamas atlaides visu maksas atrakciju izmantošanai.

1.JPG

MUIŽAS TERASE

Ielūkojieties mūsu, 330m2 plašajā, daļēji segtajā Muižas terasē! Caurspīdīgās, atveramās
sienas ļauj sajust senās Esena muižas dižkoku klātbūtni. No šejienes paveras elpu aizraujošs
skats uz dīķiem un visu parka teritoriju.
Ikdienā Muižas terase atvērta Esena Dārzu apmeklētājiem, lai paslēptos no saules stariem vai
pēkšņas lietusgāzes. Te ikviens draugu lokā var nodoties shuffle board un citām populārām dārza
spēlēm.
Aicinām Esena Dārzu Muižas terasē svinēt skaistas kāzas, rīkot neaizmirstamus publiskus un arī
korporatīvus pasākumus! Nevilcinieties uzaicināt savus iecienītākos dīdžejus un skatuves
māksliniekus ugunīgām dejām, spēlēm un performancēm!

1.JPG
Muižas terase
bottom of page